Nasze realizacje

Jedną z naszych specjalności są nietypowe pokazy świetlne. Mamy w tej dziedzinie sporo doświadczenia i tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło. Robimy to, czego nikt w Polsce nie potrafi. Łączymy niesamowity pokaz laserowy ze sterowaniem oświetleniem budynku. Każdy pokaz ma swój unikalny charakter. Ma motyw przewodni, nawiązanie historyczne lub zadany temat artystyczny. Jesteśmy w stanie zorganizować show dla kilkutysięcznej widowni podczas imprezy masowej oraz kameralne przestawienie.


LasersLab na ESK2016

Postanowiliśmy włączyć się w obchody Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu. Jak przystało na młodą, dynamicznie, pełną szalonych pomysłów i rozwijającą się firmę znaleźliśmy miejsce dla siebie podczas Pochodu Innowacji z okazji otwarcia ESK2016.

Oświetlony przez nas Komin Kogeneracja S.A. budził miasto na trasie Ducha Innowacji łączną mocą ponad 10kW. Do sterowania lamp wykorzystaliśmy komunikację bezprzewodową.


Pokaz na Wyspie Słodowej

Realizując pokazy laserowe stwierdziliśmy, że na przekór wszystkiemu zrobimy to inaczej. Odejdziemy od formuły tradycyjnego pokazu laserowego i zaskoczymy czymś widza.

Jedną z naszych idei jest realizacja pokazów w miejscach które pozornie się do tego nie nadają, w miejscach które w ciągu dnia szczególnie nie przyciągają uwagi.

Ale właśnie o to chodzi w zabawie światłem. Naprawdę niepozorny budynek na wyspie, wieczorem może stać się sercem zapierającego dech w piersiach pokazu. Tak było i tym razem.

Pokaz zrealizowaliśmy w październiku 2015 roku. Pokaz trwał 12 minut i został powtórzony trzy razy – o godzinie 19:00, 20:00 oraz 21:00.


Światło i Dźwięk

Świtało i Dźwięk jest to seria pokazów świetlnych organizowanych przy współpracy z Radiem ZET i Las Vegas Energy Drink. Spektakle świetlne budowane są w oparciu o wykorzystanie Projektu P.I.W.O. Light Show oraz technikę laserową. Za każdym razem staramy się stworzyć wyjątkowe show, które na długo zostanie w pamięci zgromadzonych widzów.

Trzeci z serii pokazów odbędzie się we Wrocławiu na Wyspie Słodowej w dniu 10.10.2015. Ze względu na duże zainteresowanie pokazem zostanie on powtórzony trzykrotnie o godzinie 19:00, 20:00 i 21:00. Zapraszamy serdecznie!

Pokaz jest darmowy i realizujemy go dzięki wsparciu Radia ZET oraz Las Vegas Energy Drink. Poniżej można obejrzeć relację z pokazów w Mikołajkach oraz w Warszawie.


Pokaz Światło i Dźwięk z okazji 60-tych urodzin Pałacu Kultury i Nauki

24 lipca 2015 roku zrealizowaliśmy pokaz z okazji 60-tych urodzin Pałacu Kultury i Nauki. Był to niezwykły spektakl świetlny jakiego nikt wcześniej w tym miejscu nie zorganizował. Połączyliśmy pokaz laserowy, Projekt P.I.W.O. Light Show oraz fajerwerki. Pokaz na żywo oglądało około 20.000 widzów. Z resztą nie ma co pisać. Zachęcamy do oglądania filmu oraz zdjęć 🙂


Dni Mikołajek 2015

Z reguły wracamy do miejsc gdzie wcześniej realizowaliśmy nasze pokazy. Jest to dla nas najwspanialsza forma podziękowania i dowód na to, że robimy naszą pracę dobrze! Z roku na rok podnosimy sobie poprzeczkę. W Mikołajkach na moście zbudowaliśmy niesamowitą konstrukcję przypominającą ogromną żaglówkę. Jednak dopiero po zachodzie Słońca robiła ona wielkie WOW!


Batman Arhkam Knight nad Warszawą

W dniu premiery najnowszej gry video Batman Arkham Knight wyświetliliśmy ogromne logo Batmana nad Warszawą. Na dachu hotelu InterContinetal wyprodukowaliśmy syntetyczną chmurę, która posłużyła nam jako ekran do projekcji. Było to niesamowite zaskoczenie dla mieszkańców Stolicy oraz pierwsza taka akcja promocyjna na świecie. Samo wydarzenie odbiło się szerokim echem wśród mieszkańców Warszawy oraz na portalach poświęconych grom video. Z resztą, która gra mogła marzyć o takiej promocji? Z pewnością sam Wiedźmin nam zazdrościł 🙂


Stała instalacja – Dentsu Aegis Network

Grupa Dentsu Aegis Network Polska przeprowadziła się do nowoczesnego biura X2, znajdującego się przy ul. Czerskiej 12 w Warszawie. Jest to miejsce, gdzie praca funkcjonuje obok pasji. Jednak jest jeszcze coś, co wyróżnia ten budynek na tle innych biurowców Warszawy.

Jest to 500 zdalnie sterowanych okien. Inteligentny system sterowania oświetlaniem zewnętrznym, interaktywna zabawa i możliwość gry kolorami na budynku.


Światło i Dźwięk na Pałacu Kultury i Nauki

W roku 2013 zrealizowaliśmy nasz pierwszy pokaz na Pałacu Kultury i Nauki. Było to jeszcze przedsięwzięcie Studenckiego Koła Naukowego MOS. Przy współpracy z Radiem ZET rozświetliliśmy centrum Stolicy w taki sposób, jakiego nikt wcześniej w tym miejscu nie widział.

Od początku naszej działalności przy Projekcie P.I.W.O. Light Show marzyliśmy o tym, aby pokazać nasze show na najwyższych budynkach w Polsce. Udało się. Od roku 2013 jesteśmy na Pałacu Kultury i Nauki co roku i za każdym razem nasze pokazy przyciągają większą widownię.


Dni Mikołajek 2014

Był to kolejny pokaz z serii Światło Dźwięk z Radiem ZET. Pierwszy raz przy realizacji którego wykorzystaliśmy most. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Magia kolorów modułów Projektu P.I.W.O. Light Show plus projektory laserowe skierowane w stronę zatoki zaparły dech w piersiach.