Indywidualne instalacje oświetleniowe

Wygląd danego miejsca w dużej mierze zależy od jego oświetlenia. Dobór odpowiedniego sposobu, jego barwy, temperatury i mocy wpływa na bezpośrednie wrażenie jakie zostanie wywarte na oglądającym. Możemy sprawić, że budynek, promenada czy deptak uzyska nowe oblicze, wyeksponujemy istotne elementy architektury, które do tej pory były niezauważalne.

Poza realizacjami pokazów świetlnych i wydarzeń promocyjnych jesteśmy otwarci na współpracę z deweloperami. Oferujemy indywidualne projekty lamp i reflektorów w technologii LED. Projekty i wykonanie inteligentnych sterowników, zarówno do nowych, jak i istniejących instalacji. Dekoracyjne elementy architektoniczne oraz standardowe wyposażenie budynków w instalacje oświetleniowe.

Jeśli masz ciekawy pomysł – podziel się, nasi inżynierowie wymyślą jego realizację. Dla nas nie ma problemów, są tylko wyzwania.


Realizacje pokazów

Jedną z naszych specjalności są nietypowe pokazy świetlne. Mamy w tej dziedzinie sporo doświadczenia i tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło. Robimy to, czego nie robi nikt inny na Świecie. Łączymy niesamowity pokaz laserowy ze sterowaniem oświetleniem budynku. Każdy pokaz ma swój unikalny charakter. Ma motyw przewodni, nawiązanie historyczne lub zadany temat artystyczny. Jesteśmy w stanie zorganizować show dla kilkutysięcznej widowni podczas imprezy masowej oraz kameralne przestawienie.


Interaktywna ławka

Projekt polegający na innym niż zazwyczaj wykorzystaniu światła w architekturze miejskiej. Produkowane przez nas ławki są wysokiej jakości produktem nadającym się do parków lub deptaków. Odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz duże obciążenie. Stworzone tak, aby można było miło spędzić na nich letnie wieczory. Ponadto w zależności od wersji ławka odtwarza muzykę z radia lub za pomocą bluetooth z telefonu komórkowego.