Tetris na Pałacu Kultury i Nauki

Wyobraź sobie że stajesz przed najwyższym budynkiem w kraju. Zastanawiasz się nad jego ogromem, spoglądasz w chmury, sięgasz do kieszeni wyciągasz telefon i zamiast zrobić zdjęcie zaczynasz grać w grę 🙂 Grę w której to owy budynek jest wyświetlaczem.

To był szalony pomysł. Szalony pomysł, który przyniósł nam wiele radości, emocji, i po raz kolejny dał szansę na zrobienie czegoś niepowtarzalnego i dotąd niespotykanego!

Jeżeli pracujesz lub przechodzisz codziennie koło budynku na którym chciałbyś zagrać w Tetris, Snake bądź Ponga daj nam o tym znać. Możemy to powtórzyć.

Podczas trzech wieczorów na Pałacu Kultury zagrało około 1000 osób. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Teatrem Studio oraz Placem Defilad z okazji 60-tych urodziny Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Trzeciego dnia został zorganizowany finał w którym udział wzięło dziesięć osób z największą ilością punktów.


Lasery na chmurach

Obecnie pracujemy nad laserem, który bez problemu sięgnie granicy chmur. Będziemy w stanie wezwać do każdego miasta na świecie, bohatera z Gotham City. Jak widać, jest to możliwe.

Będzie to niesamowite narzędzie, możliwe do wykorzystania przy wydarzeniach firmowych lub kampaniach marketingowych. W końcu da się w ten sposób wyświetlić nie tylko symbol Batmana lecz każdy dowolny logotyp. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością opowiemy więcej o naszym projektorze, jego możliwościach oraz związanych z nim pomysłach.

Na zdjęciach widzimy próby wykonane nad wrocławską fabryką Cadbury-Wedel.


Lasery na wodzie

Zaczęliśmy pracę z wykorzystaniem projektorów laserowych. Każdy przynajmniej raz w życiu był na pokazie laserowym. Jednak, ilu z nas myślało nad tym, aby projektory laserowe wykorzystać w nieco inny sposób? Aby taflę wody użyć jako wyświetlacz?

Przy projekcie laserów na wodzie chodzi o wykorzystanie tafli wody jako ekranu. Nasze projektory instalujemy pod mostami, a następnie umożliwiamy dostęp do nich za pomocą naszej aplikacji. Obecnie trwają prace nad instalacją projektora pod wrocławskim Mostem Tumskim, zwanym też Mostem Zakochanych.

Zainteresowane podmioty zapraszamy do współpracy. Będzie to jedyny w swoim rodzaju nośnik reklamy oraz niesamowita okazja, aby pokazać swoją markę w niecodzienny sposób. Po premierze we Wrocławiu planujemy zainstalować projektory także w innych miastach.


Kaseton

Kaseton do zabudowy z dynamicznym podświetleniem. Jest to ciekawe rozwiązanie dla deweloperów i projektantów wnętrz, którzy w swych projektach planują wykorzystać architektoniczne elementy świetlne.

Staramy się aby każdy nasz projekt był unikatowy. Aby osoba lub firma, która podejmie z nami współpracę wiedziała, że otrzyma coś niezwykłego. Coś, co łamie stereotypy, zaskakuje prostotą i innowacją.

Element ten może być wykonany ze szkła lub polietylenu. Montowany w posadzce lub jako dekoracyjna płytka ścienna.